Nimue  sun-c päikesekaitse

NIMUE SKIN tehnoloogia järgi kasutatakse päiksekreemide SUN-C sarjas tugevaid antioksüdantide komponente kombinatsioonis anorgaaniliste pigmentidega ja orgaaniliste päikesekaitsetega. See kombinatsioon tagab nii kõrgtasemelist kaitset UV-kiirte eest, kui ka vähendab vananemistundemärke. Tänu sellele, et osoonikiht hõreneb on viimasel ajal naha kaitse päiksekiirte eest muutunud üha olulisemaks. Suurtes kogustes UV-kiired põhjustavad nii naha enneaegset vananemist, kui ka elastsuse kadu ning võivad soodustada vähiteket.
Uuringud näitasid, et antioksüdantidest koostisosad nagu nt. C vitamiini ester, tagavad lisakaitse paljude kahjustavate välistegurite eest, mida põhjustavad UV-kiired.

 

Päikesekaitsekreem SPF 40 (60ml & 20ml)  UVA/UVB kaitse

Laia spektriga UVA ja UVB päiksekaitse SPF 40 on toitva tekstuuriga õlivaba emulsioon, mis kaitseb nahka kahjuliku päikesekiirguse ja enneaegse vananemise eest. Saadaval 60ml ja 20ml tuubis. Toode sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanusele alates 10aastat.

Kasutamine: Päikesekaitse SPF 40 sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kanda päikesekaitset uuesti nahale koheselt peale ujumist, sportimist või higistamist.

 

Image result for nimue spf50

Päikesekaitsekreem SPF 50 ( 50ml ) UVA/UVB/IR (infrapuna) ning HEV (ekraanikiirguse kaitse)

Väga kerge tekstuuriga päikesekaitsekreem pakub topelt kaitset UVA/UVB kiirte,infrapunakiirte ja sinise valguse eest.Sobib eriti neile  kel esineb naha tundlikkust, kes viibivad palju õues ja päikese käes. On tagatud ka kaitse muude keskkonnategurite eest nagu tuul,õietolm, õhusaaste.                                  Aitab ennetada naha enneaegset  vananemisprotsessi.

Kasutamine: Päikesekaitse SPF 50 sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele, tagades mati efekti. Sobib vanusele alates 10 aastat.

 

Inline image 1

SUN- C Päikesekaitse SPF 40  TOONIGA!

Ekslusiivne ja multifunktsionaalne Nimue toonitud päikeskaitsekreem näole. Kerge tekstuuriga õlivaba kreem sobib igapäevaseks kasutamiseks lisades nahale loomulikku jumekust, tagades kaitse päikesekiirguse eest ning samaaegselt võideldes ka tänu antioksüdantide kompleksile ka  vananemisilmingute vastu. Õlivaba kooslus  kreem sobib ideaalselt kõikidele naha klassifikatsioonidele . Saadav 3 erinevat tooni.

 

 

                            

 

 

Element Barrier ilmastiku kaitsekreem (100ml/20ml)

Kerge õlivaba kreem pakub topelt kaitset keskkonna kahjustavate tegurite eest nagu ektreemsed temperatuurid ja tuul. Keskkonna ärritajad viivad nahakaitsevõime tasakaalust välja, mille tulemuseks võib olla naha pealispinna niiskuse kadu, naha kuivus ja tundlikkus. Element Barrier’i rahustavate ja kaitsvate koostisosade kompleks tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet ja hoiab ära naha niiskuse kadu ja põletiku. Sobib kõikidele nahatüüpidele alates 15. eluaastast.