Nimue  sun-c päikesekaitse

NIMUE SKIN tehnoloogia järgi kasutatakse päiksekreemide SUN-C sarjas tugevaid antioksüdantide komponente kombinatsioonis anorgaaniliste pigmentidega ja orgaaniliste päikesekaitsetega. See kombinatsioon tagab nii kõrgtasemelist kaitset UV-kiirte eest, kui ka vähendab vananemistundemärke. Tänu sellele, et osoonikiht hõreneb on viimasel ajal naha kaitse päiksekiirte eest muutunud üha olulisemaks. Suurtes kogustes UV-kiired põhjustavad nii naha enneaegset vananemist, kui ka elastsuse kadu ning võivad soodustada vähiteket.
Uuringud näitasid, et antioksüdantidest koostisosad nagu nt. C vitamiini ester, tagavad lisakaitse paljude kahjustavate välistegurite eest, mida põhjustavad UV-kiired.

 

Päikesekaitsekreem SPF 40 (60ml & 20ml)  UVA/UVB kaitse

Laia spektriga UVA ja UVB päiksekaitse SPF 40 on kerge tekstuuriga õlivaba emulsioon, mis kaitseb nahka kahjuliku päikesekiirguse ja enneaegse vananemise eest. Saadaval 60ml ja 20ml tuubis. Toode sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutamine: Päikesekaitse SPF 40 sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kanda päikesekaitset uuesti nahale koheselt peale ujumist, sportimist või higistamist.

 

Image result for nimue spf50
Päikesekaitsekreem SPF 50 ( 50ml ) UVA/UVB/IR (infrapuna) kaitse

Väga kerge tekstuuriga päikesekaitsekreem pakub topelt kaitset UVA/UVB kiirte,infrapunakiirte ja sinise valguse eest.On tagatud ka kaitse muude keskkonnategurite eest nagu tuul,õietolm, õhusaaste.Aitab ennetada enneaegset  vananemisprotsessi.

Kasutamine: Päikesekaitse SPF 50 sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele, tagades mati efekti

 

 

 

 

After Sun Hydrator päikesejärgne niisutaja (100ml)

UUS After Sun Hydrator on nahka värskendav, niisutav ja rahustav geel, mis hooldab ja ravib päikesekiirgusest kahjustunud nahka. Päikesejärgne emulsioon pakub tõhusat antioksüdantide kaitset kahjulike vabade radikaalide eest, leevendab päikesepõletusest tekkinud ebamugavustunnet ning rahustab ja jahutab nahka. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutamine: Kanna kreem ühtlaselt nahale peale päevitamist. Kreem annab täiendavalt jahutava toime kui asetate toote enne kasutamist külmkappi.