Seerumid
NIMUE seerumid (30ml) on tugeva toimega nahahooldusvahendid, mis annavad võimaluse teostada nahal erilisi hooldusprotseduure, tekitades sünergia koos teiste NIMUE toodetega. NIMUE know-how ja aktiivsed seerumite koostisained, nagu A, C, E vitamiinide estrid, pelargooni- ja lavendliõli, arbuusi ja vetika ekstraktid ning aktiivsed happed tagavad ülima efektiivsuse ja märgatava tulemuse.

Nimue Soothing Repair Serum 30ml– Kontsentreeritud raviseerum, mis on loodud spetsiaalselt tundlikule nahale. Toetab nahabarjääri paranemist ja kaitset, pidurdab tasakaalustamata mikrobioota põhjustatud põletikke. Täiendab lipiide ja taastab epidermise rakkude heaolu.

Nimue Purifying Serum 30ml– rahustav ja raviv seerum probleemsele nahale, mis sisaldab rikkalikult anti-bakteriaalseid ja põletikuvastaseid koostisosi.

Nimue Anti-Ageing Serum 30ml– askorbiinhappega vananemisvastane ja nahka taastav seerum.

Nimue Radiance Serum 30ml– vananemisvastane, elustav, tugev antioksüdant-seerum.

Nimue Fade Serum 30ml– liigse melaniini tootmist pärsiv, naha jumet ühtlustav ning sära lisav seerum

Nimue Hyaluronic Ultra Filler 30ml- Tõhusalt niisutav vananemisvastase toimega seerum, mis silub kortse ja annab nahale pikaaegse niisutuse. Antioksüdantidega rikastatud ja looduslikku hüaluroonhapet sisaldav seerum sobib kõigile nahatüüpidele.