> Noorendamine

Aktiivsed koostisosad mis parandavad naha seisundit ja struktuuri kiirendades või stimuleerides naha füsioloogilist funktsiooni.

Taastamine

Aktiivsed koostisosad mis parandavad naha seisundit taastades naha füsioloogilist funktsiooni ja hoides ära negatiivse mõju nahale

Antioksüdeerimine

Nimue nahahooldus toodetes sisalduvad antioksüdandid on aktiivsed koostisosad mis suudavad takistada või neutraliseerida vabade radikaalide teket, taastades naha tervislikku seisundit.
Vabad radikaalid tekivad paratamatult organismis normaalsete bioloogiliste protsesside käigus, kuid need ebastabiilsed molekulid võivad põhjustada rakkude kahjustamist ja samas kiirendada vananemise protsessi.
Vabad radikaalid on keemiliselt üliaktiivsed molekulid ja aatomid, mille välimisel elektronkihil asetseb paaritu arv elektrone. Seetõttu on need äärmiselt reaktsioonivõimelised ja ebastabiilsed. Vabad radikaalid omavad erakordset taastumisvõimet rünnates teisi häid ja terveid molekule ja andes tõuke uute vabade radikaalide tekkimiseks. Vabu radikaale satub organismi toidu ja õhuga. Radioaktiivne ja ultraviolettkiirgus, õhu reostus, samuti mõned ravimid (paratsetamool, osa antibiootikume jt), suitsetamine ja stress soodustavad vabade radikaalide tekkimist kehas. Antioksüdandid, on ained, mis pidurdavad ja reguleerivad vabade radikaalide teket. Terves organismis valitseb antioksüdantide ja vabade radikaalide vahel tasakaal. Vabad radikaalid muutuvad ohtlikuks, kui tasakaal on rikutud.

Päikesekaitse

Aktiivsed koostisosad mis parandavad naha seisundit kaitstes seda UV-kiirte kahjulike mõjude eest.