UUDIS! Purifier Day 50ml

Nahka puhastav, matistav ja niisutav päevakreem kõigi probleemsete nahaseisundite raviks. Unikaalsed dermabiootikumidel, glükoolhappel ja teepuuõlil põhinevad toimeained neutraliseerivad probleemse naha algpõhjuse, minimeerides samal ajal naha barjääri kahjustumist.

Kasutamine:

Ainult hommikune kasutamine. Kanna puhastatud kuivale nahale ja masseeri kergelt imendumiseni.

Võib kasutada silmade ümbruses ja kaelal

Kasutage SPF kaitsekreeme

Vältige aktiivse päikese käes viibimist

 

UUDIS! Purifier Night 50ml

Nahka puhastav, matistav ja  niisutav öökreem kõigi probleemsete nahaseisundite raviks. Unikaalsed dermabiootikumidel, hapetel, kapseldatud retinoolil ja teepuuõlil põhinevad toimeained neutraliseerivad probleemse naha algpõhjuse, minimeerides samal ajal naha barjääri kahjustumist..

Kasutamine:

Ainult õhtune kasutamine.

Kanna puhtale, kuivale nahale pärast Purifying Seerumit ja masseeri kergelt imendumiseni

Võib kasutada silmade ümbruses ja kaelal.

Päeval kasutage päikesekaitsekreeme

Vältige aktiivse päikese käes viibimist

 

UUDIS! ThermoFlash Peel 30ml / Piilingu efektiga mask

Uudsel  termoteraapia tehnoloogial põhinev mask sisaldab kombinatsiooni sellistest toimeainetest nagu salitsüülhape, Sorgo kahevärvilise varre ekstrakt,  fütosteroolid ning meeldivat soojustunnet tagavat tegurit. Lisaks sisaldab mask-koorija õli-vee-sees emulsiooni, mis põhineb looduslikult saadud emulgaatoritel ning sisaldab tõhusaid lisatoimeaineid, millel on nahka koorivad, niisutavad, pinguldavad ja toonust taastavad omadused.

Juba ühekorde 10-minutiline koduhooldus toob kaasa kiire naha puhastuse, detoksikatsiooni, hapnikuga varustamise koos kerge naha koorimise piilingu efektiga.

NB! Kasutada ainult 1 kord nädalas ja mitte ületada soovituslikku pealoleku aega!

 

 UUS TOODE!

Nimue Active Resurfacing Wipes on uudne lahendus sihipäraseks  ning  tõhusaks naha noorendamiseks, kus on ühendatud alfahüdroksühapete kõrge kontsentratsioon ja nahka rahustavad ning taastavad toimeained  nagu  Vitamiin B5  ja Allantoiin.

See toode stimuleerib nahka kiirelt  ning mugavalt nagu tänapäeva  trendile kohane.

Active Resurfacing Wipes sisaldavad puhtaid happeid , tagades seeläbi erilise sära ning pehme naha, mis jääb peale kasutamist niisutatud, täidlasem ja  siledam.

Mugav toode koduseks kasutamiseks ja eriti  reisil olles mis on mõeldud taasnoorendavaks  sihipäraseks  nahahooldamiseks  õhtusel ajal  Nimue  toodete kasutajatele.