Nimue  sun-c päikesekaitse

NIMUE SKIN tehnoloogia järgi kasutatakse päiksekreemide SUN-C sarjas tugevaid antioksüdantide komponente kombinatsioonis anorgaaniliste pigmentidega ja orgaaniliste päikesekaitsetega. See kombinatsioon tagab nii kõrgtasemelist kaitset UV-kiirte eest, kui ka vähendab vananemistundemärke. Tänu sellele, et osoonikiht hõreneb on viimasel ajal naha kaitse päiksekiirte eest muutunud üha olulisemaks. Suurtes kogustes UV-kiired põhjustavad nii naha enneaegset vananemist, kui ka elastsuse kadu ning võivad soodustada vähiteket.
Uuringud näitasid, et antioksüdantidest koostisosad nagu nt. C vitamiini ester, tagavad lisakaitse paljude kahjustavate välistegurite eest, mida põhjustavad UV-kiired.

 

Päikesekaitsekreem SPF 40 (60ml & 20ml)  UVA/UVB kaitse

Laia spektriga UVA ja UVB päiksekaitse SPF 40 on toitva tekstuuriga õlivaba emulsioon, mis kaitseb nahka kahjuliku päikesekiirguse ja enneaegse vananemise eest. Saadaval 60ml ja 20ml tuubis. Toode sobib kõikidele nahatüüpidele ja vanusele alates 10aastat.

Kasutamine: Päikesekaitse SPF 40 sobib igapäevaseks kasutamiseks. Kanda päikesekaitset uuesti nahale koheselt peale ujumist, sportimist või higistamist.

 

Image result for nimue spf50

Päikesekaitsekreem SPF 50 ( 50ml ) UVA/UVB/IR (infrapuna) ning HEV (ekraanikiirguse kaitse)

Väga kerge tekstuuriga päikesekaitsekreem pakub topelt kaitset UVA/UVB kiirte,infrapunakiirte ja sinise valguse eest.Sobib eriti neile  kel esineb naha tundlikkust, kes viibivad palju õues ja päikese käes. On tagatud ka kaitse muude keskkonnategurite eest nagu tuul,õietolm, õhusaaste.                                  Aitab ennetada naha enneaegset  vananemisprotsessi.

Kasutamine: Päikesekaitse SPF 50 sobib igapäevaseks kasutamiseks kõikidele nahatüüpidele, tagades mati efekti. Sobib vanusele alates 10 aastat.

 

Inline image 1

SUN- C Päikesekaitse SPF 40  TOONIGA!

Ekslusiivne ja multifunktsionaalne Nimue toonitud päikeskaitsekreem näole. Kerge tekstuuriga õlivaba kreem sobib igapäevaseks kasutamiseks lisades nahale loomulikku jumekust, tagades kaitse päikesekiirguse eest ning samaaegselt võideldes ka tänu antioksüdantide kompleksile ka  vananemisilmingute vastu. Õlivaba kooslus  kreem sobib ideaalselt kõikidele naha klassifikatsioonidele . Saadav 3 erinevat tooni.

 

 

                            

SPF 50 Body Spray Sport päikesekaitsesprei (150ml) UVA/UVB kaitse

UUS SPF 50 Body Spray Sport päikesekaitsesprei on kerge koostisega, õlivaba ja veekindel kehasprei, mis pakub topelt kaitset laia spektriga UVA ja UVB päikesekiirguse eest. Samuti pakub kaitset fotovananemise (UV ja IR) ning keskkonna ja ekstreemsete kliimaolude kahjustavate mõjude eest. Nimue kehasprei jätab naha ideaalselt niisutatuks ning tagab nahale vees olles veekindla kaitsekihi kuni 40.minutiks. Sobib kõikidele nahatüüpidele alates 2.eluaastast.

Kasutamine: Raputa pudelit enne kasutust. Soovitatav kanda nahale 30 minutit enne päikese kätte minekut. Kanna nahale iga 2 tunni tagant. Kanna päikesekaitset uuesti nahale peale ujumist, higistamist või rätikuga kuivatamist, et säilitada kaitse.

 

After Sun Hydrator päikesejärgne niisutaja (100ml)

UUS After Sun Hydrator on nahka värskendav, niisutav ja rahustav geel, mis hooldab ja ravib päikesekiirgusest kahjustunud nahka. Päikesejärgne emulsioon pakub tõhusat antioksüdantide kaitset kahjulike vabade radikaalide eest, leevendab päikesepõletusest tekkinud ebamugavustunnet ning rahustab ja jahutab nahka. Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Kasutamine: Kanna kreem ühtlaselt nahale peale päevitamist. Kreem annab täiendavalt jahutava toime kui asetate toote enne kasutamist külmkappi.

 

Element Barrier ilmastiku kaitsekreem (100ml/20ml)

Kerge õlivaba kreem pakub topelt kaitset keskkonna kahjustavate tegurite eest nagu ektreemsed temperatuurid ja tuul. Keskkonna ärritajad viivad nahakaitsevõime tasakaalust välja, mille tulemuseks võib olla naha pealispinna niiskuse kadu, naha kuivus ja tundlikkus. Element Barrier’i rahustavate ja kaitsvate koostisosade kompleks tugevdab naha loomulikku kaitsevõimet ja hoiab ära naha niiskuse kadu ja põletiku. Sobib kõikidele nahatüüpidele alates 15. eluaastast.