Nimue järgmine baaskoolitus 

                         toimub grupi täituvusel augusti teises pooles 2021a.

KUTSE  NIMUE SKIN TECHNOLOGY

KOOLITUSE  huvilistel palume meiega ühendust võtta :-)  

 

 

 

UUDIS! ThermoFlash Peel 30ml / Piilingu efektiga mask

Uudsel  termoteraapia tehnoloogial põhinev mask sisaldab kombinatsiooni sellistest toimeainetest nagu salitsüülhape, Sorgo kahevärvilise varre ekstrakt,  fütosteroolid ning meeldivat soojustunnet tagavat tegurit. Lisaks sisaldab mask-koorija õli-vee-sees emulsiooni, mis põhineb looduslikult saadud emulgaatoritel ning sisaldab tõhusaid lisatoimeaineid, millel on nahka koorivad, niisutavad, pinguldavad ja toonust taastavad omadused.

Juba ühekorde 10-minutiline koduhooldus toob kaasa kiire naha puhastuse, detoksikatsiooni, hapnikuga varustamise koos kerge naha koorimise piilingu efektiga.

NB! Kasutada ainult 1 kord nädalas ja mitte ületada soovituslikku pealoleku aega!

 

 UUS TOODE!

Nimue Active Resurfacing Wipes on uudne lahendus sihipäraseks  ning  tõhusaks naha noorendamiseks, kus on ühendatud alfahüdroksühapete kõrge kontsentratsioon ja nahka rahustavad ning taastavad toimeained  nagu  Vitamiin B5  ja Allantoiin.

See toode stimuleerib nahka kiirelt  ning mugavalt nagu tänapäeva  trendile kohane.

Active Resurfacing Wipes sisaldavad puhtaid happeid , tagades seeläbi erilise sära ning pehme naha, mis jääb peale kasutamist niisutatud, täidlasem ja  siledam.

Mugav toode koduseks kasutamiseks ja eriti  reisil olles mis on mõeldud taasnoorendavaks  sihipäraseks  nahahooldamiseks  õhtusel ajal  Nimue  toodete kasutajatele.