Seerumid
NIMUE seerumid (30ml) on tugeva toimega nahahooldusvahendid, mis annavad võimaluse teostada nahal erilisi hooldusprotseduure, tekitades sünergia koos teiste NIMUE toodetega. NIMUE know-how ja aktiivsed seerumite koostisained, nagu A, C, E vitamiinide estrid, pelargooni- ja lavendliõli, arbuusi ja vetika ekstraktid ning aktiivsed happed tagavad ülima efektiivsuse ja märgatava tulemuse.

Nimue Soothing Repair Serum 30ml- Kontsentreeritud raviseerum, mis on loodud spetsiaalselt tundlikule nahale. Toetab nahabarjääri paranemist ja kaitset, pidurdab tasakaalustamata mikrobioota põhjustatud põletikke. Täiendab lipiide ja taastab epidermise rakkude heaolu.

Nimue Purifying Serum 30ml- rahustav ja raviv seerum probleemsele nahale, mis sisaldab rikkalikult anti-bakteriaalseid ja põletikuvastaseid koostisosi.

Nimue Anti-Ageing Serum 30ml- askorbiinhappega vananemisvastane ja nahka taastav seerum.

Nimue Radiance Serum 30ml- vananemisvastane, elustav, tugev antioksüdant-seerum.

Nimue Fade Serum 30ml- liigse melaniini tootmist pärsiv, naha jumet ühtlustav ning sära lisav seerum

Nimue Hyaluronic Ultra Filler 30ml- Tõhusalt niisutav vananemisvastase toimega seerum, mis silub kortse ja annab nahale pikaaegse niisutuse. Antioksüdantidega rikastatud ja looduslikku hüaluroonhapet sisaldav seerum sobib kõigile nahatüüpidele.