NIMUE LISATOOTED/ MASKID

 

Rejuvenating Mask 60ml /  Taasnoorendav mask

Savipõhjaline taasnoorendav mask tagab koheselt taasnoorendava efekti. Maskis sisalduvad vitamiinid ja tõhusad antioksüdandid taastavad naha noorusliku jume , parandavad elastsust ning elustavad väsinud nahka.

 

Clarifying Mask 60ml/ Nahka toniseeriv mask 

Super Hydrating Mask 60ml/ Sügavalt niisutav kreem -mask

Anti-Agening Leave-on mask 60ml / Pealejäetav öömask

Kiire toimega sära andev ja kortse siluv mask elustab ning turgutab nahka läbi terve öö. Maskis sisalduv savi puhastab, turgutab ning samal ajal aktiivsed koostisosad pinguldavad nahka, tagades vananemisvastase toime. Hommikuks on väsimuse ilmingud haihtunud!

UUDIS! ThermoFlash Peel 30ml / Piilingu efektiga mask

Uudsel  termoteraapia tehnoloogial põhinev mask sisaldab kombinatsiooni sellistest toimeainetest nagu salitsüülhape, Sorgo kahevärvilise varre ekstrakt,  fütosteroolid ning meeldivat soojustunnet tagavat tegurit. Lisaks sisaldab mask-koorija õli-vee-sees emulsiooni, mis põhineb looduslikult saadud emulgaatoritel ning sisaldab tõhusaid lisatoimeaineid, millel on nahka koorivad, niisutavad, pinguldavad ja toonust taastavad omadused.

Juba ühekorde 10-minutiline koduhooldus toob kaasa kiire naha puhastuse, detoksikatsiooni, hapnikuga varustamise koos kerge naha koorimise piilingu efektiga.

NB! Kasutada ainult 1 kord nädalas ja mitte ületada soovituslikku pealoleku aega!